# Resultat vecka 15!
Author: pernillaa

Ja hörni, då har den första veckan gått. Det går segt här ser jag men det gör ingenting. Det står ju inte HELT stilla. =D

Jag fick rapporten 5 imorse så jag ska lägga upp resultatet nu av första veckan. Här är de som har lagt in flest kommentarer och inlägg föregående vecka (V 15).

1\. Trollduva - 10  
2\. Zadeira   - 10  
3\. Woozy    - 10  
4\. pernillaa - 3  
5\. hukanson - 3  
6\. capodeicapi - 3  
7\. Lilj-an         - 2  
8\. LeS            -2  
9\. Saga85      -1  
10\. luxplyr      -1

Eftersom ingen i administrationen får delta så plockas vi bort. I topp två ligger då alltså:

**Woozy** - 3 poäng V. 15

**hukanson** - 1 poäng V. 15

**capodeicapi** - 1 poäng V.15

Grattis till er!

Kram

## Comment 1
Author: capodeicapi

ahhh nog är jag värd en poäng oxå. Det var ju delad andra plats ![Rynkar på näsan](http://spokbilder.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-frown.gif "Rynkar på näsan")

## Comment 2
Author: Zadeira

#1, nu när du säger det så såg jag det med. Klart du ska ha en poäng! Jag fixar det.

## Comment 3
Author: luxplyr

vad är de för resultat\`?

## Comment 4
Author: capodeicapi

Jippie!![Glad](http://spokbilder.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 5
Author: [Borttaget]

3#det är hur många inlägg man har gjort under veckan![Glad](http://spokbilder.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 6
Author: Zadeira

#3, detta inlägget förklarar http://spokbilder.ifokus.se/Forum/Read.aspx?ThreadId=939488c0-911b-4c9d-b358-31647ea60313&GroupType=Se.iFokus.Community.Board.ForumGroup

## Comment 7
Author: pernillaa

Hörni förlåt alltså. Capo, det var min miss. Tur jag har mina medarbetare som kan ordna till mina fel. They just keep coming! XD
