# Epilepsi ifokus
Author: [Borttaget]

Här är alla välkomna, du som har epilepsi, anhöriga, vänner, eller om du bara är nyfiken ![Skrattande](http://spokbilder.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

## Comment 1
Author: pernillaa

Grattis till sajten och lycka till! ![Glad](http://spokbilder.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

Kram

## Comment 2
Author: mona43

Välkomna och hälsa på ![Glad](http://spokbilder.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 3
Author: pernillaa

![Skrattande](http://spokbilder.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

## Comment 4
Author: mona43

Hur går det för er?

## Comment 5
Author: pernillaa

Jodå...står lite stilla just nu så jag jagar fler medlemma. Svårt att få ihop med material då det är något rätt så ovanligt.

Tackar som frågar. =)

Hur går det själv för er?

## Comment 6
Author: mona43

Det är samma här också, det står ganska stilla, folk är väll mera ute och njuter av sol och natur. Man är kanske lite väl ivrig också, sajten har ju bara funnits lite drygt en månad, vi kom strax efter dej ![Glad](http://spokbilder.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 7
Author: pernillaa

Ja klart att man är ivrig. det är ju så roligt. Hur många medlemmar har ni? =)

## Comment 8
Author: mona43

Ja visst är det roligt, vi har bara 27 medlemmar just nu på sajten, men den är ju inriktad på en speciell sak också.

Spökbilder vänder sej till så många flera, säkert ett mera allmänt och lockande ämne![Glad](http://spokbilder.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

Men vi kämpar på vidare och ser vad som sker. ![Skrattande](http://spokbilder.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

## Comment 9
Author: pernillaa

Ja ni gör det otroligt bra. Kämpa på som ni gör. Antalet medlemmar är ju inte huvudsaken. Huvudsaken är ju att de som behöver hjälp får det.

Kram

## Comment 10
Author: [Borttaget]

All är fortfarande välkommen att bli en av oss på epilepsi, här kan du diskutera det mesta inte bara sjukdomar.

## Comment 11
Author: pernillaa

Lycka till med sajten! =)
